Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Tu otrzymasz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznej księgowości.

Właściciele firm stale poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla dużych firm

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z programem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych podmiotów, ale również i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują zaledwie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezwykle potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – aplikacja do obsługi należności

Nie jesteś pewny czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, czy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]