Blachy trapezowe dachowe – tanie i wytrzymałe na korozje

Zobacz, gdzie kupić blachy trapezowe.

Blachy trapezowe dachowe tworzą trwałe pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i magazynów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna i wytrzymała blacha

Nazwa blachy trapezowej wywodzi od jej kształtu – płaty mają przetłoczenia w formie trapezu. Proces jej montowania jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Materiał jest ceniony także ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę artykułu i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do wykonywania pokryć dachowych i może być świetną alternatywą dla droższej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej formie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, dysponuje wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz negatywne czynniki atmosferyczne.

Gdzie może być położona blacha trapez?

Blacha trapezowa rewelacyjnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także używana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie także bez zarzutu prezentować się jako wykończenie składnic, garaży albo budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową wypada zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że towar jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą gamę wariantów kolorystycznych blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08