CadXpert – dystrybutor skanerów 3D do profesjonalnych zastosowań

Zobacz, gdzie zamówić skanery 3D.

Asortyment firmy CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt następujących marek, takich jak:
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla protetyków dentystycznych.

Skanery 3D Shining – urządzenia od nowatorskiego producenta

Firma Shining 3D już od ponad piętnastu lat (tj. od 2004 roku) produkuje wysokiej jakości sprzęt do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, oprogramowanie oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D wyróżnia się pionierskim podejściem, jest też autorem wielu patentów – do 2015 roku zgłosili ich łącznie kilkaset ( między innymi na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tej firmy są szeroko wykorzystywane w przemyśle, medycynie, lotnictwie i innych licznych branżach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do obniżenia nakładów na produkcję, a zarazem podwyższenia efektywności i poprawy jakości.

Skanery 3D Degree of Freedom – 3 kolekcje produktów

Wyróżnia się DOF skanerów 3D marki Degree of Freedom:
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najbardziej precyzyjna. Za sprawą wykorzystania technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje mobilną jednostkę optyczną, skan jest niezwykle dokładny. Szybkie działanie, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to dodatkowe zalety skanerów 3D z linii Freedom.
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, kształtem (przypominają literę L), znaczną skutecznością i prędkością pomiarów oraz intuicyjną obsługą. W ofercie sklepu CadXpert dostępne są także skanery 3D HD – użyte w nich aparaty o dużej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.
– Edge – to linia urządzeń charakteryzujących się dokładnością i szybkością. Z wykorzystaniem aż sześciu technik skanowania do wyboru można jeszcze staranniej dobrać potencjału sprzętu do zapotrzebowań użytkownika. Skanery 3D należące do tej kolekcji są bezproblemowe w obsłudze, funkcjonalne oraz gwarantują dużą precyzję skanów. Możliwe jest zeskanowanie także obszarów o utrudnionym dostępie (przykładowo wycisku dentystycznego), dlatego są stosowane w protetyce i implantologii.

Skaner 3D Tiger marki RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to asortyment firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym wyróżnia się ten produkt? Wyjątkową szybkością pracy – skanowanie trwa maksymalnie 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: jednej monochromatycznej i ośmiu w kolorze gwarantuje doskonałe odwzorowanie obiektów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest skierowane w głównej mierze do rehabilitantów, ortopedów i producentów obuwia. Dokładność jego działania jest stosowana do skanowania stóp, wkładek i butów.

Skanery 3D – ile kosztują?

Skan 3D oraz druk 3D stale się rozwijają, a każde następujące usprawnienia powodują wykorzystanie coraz to bardziej innowacyjnych technik oraz półproduktów. To w efekcie sprawia, iż skanery 3D i ich koszt sukcesywnie spadają. Jeszcze nie tak dawno temu były to urządzenia, które kupowały jedynie największe korporacje, obecnie wysokiej jakości skaner 3D to koszt, na który może sobie pozwolić nawet drobna firma. W asortymencie CadXpert proste modele skanerów 3D dostępne są już od 7 tysięcy złotych (przykładowo skaner Shining3D Einscan SE). To niewielkich rozmiarów urządzenie o wadze 2.5 kilograma łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje szybko, precyzyjnie i odwzorowuje każdy detal.

Zamierzasz kupić skaner 3D? Skorzystaj ze wskazówek rzeczoznawców CadXpert

Czy wygodniej nabyć profesjonalny skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nielimitowany czas, by dobrze przemyśleć dobór sprzętu dostosowanego do naszych potrzeb, a także możliwość wykonania ich o dowolnej porze dnia. Zalety zakupów w sklepie stacjonarnym? Skorzystanie z porady rzeczoznawców oraz sposobność zobaczenia urządzeń na żywo. Ale można połączyć jedno z drugim – w sklepie internetowym można wybrać wstępnie jakieś urządzenie, a w następnej kolejności umówić się (telefonicznie, mailem lub przy pomocy formularza kontaktowego) na wizytę w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, w związku z tym warto decydować na jego kupno po skorzystaniu z merytorycznego wsparcia konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert gwarantuje pełną obsługę posprzedażową, szkolenie użytkowników z obsługi urządzenia, jak również wsparcie techniczne.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]