Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Etykiety na wódkę zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Niemało ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na urodziny, Sylwestra lub wesele. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety weselne – butelka alkoholu jako wyjątkowy prezent od Państwa Młodych

Na weselach trunki nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o podziękowanie za przybycie, miejscu i dniu wesela bądź imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w najrozmaitszych wzorach oraz odcieniach, w związku z tym bez problemu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji zamawiającego. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można użyć nie tylko przy okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze panieńskim.

Udekoruj swoje przetwory wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje nalewki, wina czy soki, a następnie dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy najrozmaitszych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]