Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Jeśli chcesz kupić 3D drukarkę, powinieneś odwiedzić tę stronę.

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od uznanych producentów takich rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, jak również MakerBot i FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można obniżyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony nieomalże o 90 procent. Nadrzędne założenia pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej jakości produktów i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycją w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w nowatorskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się nieskomplikowaną obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, w związku z tym można w krótkim czasie uzyskać tożsame prototypy, co jest szczególnie pożądane w masowej, powtarzalnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane urządzenia do druku 3D, pracujące wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta są szeroko stosowane w rozlicznych branżach przemysłu, biznesu, edukacji i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany druk jest dokładny i solidny, a w toku procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie tworzą się zniekształcenia.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]