Gąsior na wino – ozdoba stołu weselnego lub przyjęcia

Zobacz, gdzie nabyć gąsior na wino, wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal balon na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony na wino wyprodukowane są z grubego, wytrzymałego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]