Gdzie znaleźć oryginalne części do Renault?

Więcej szczegółów o Renault części znajdziesz tutaj.

Samochody Renault nadal są w Polsce popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich zaopatrzyć się w elementy nadwozia, silnika, układu chłodzenia i podwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części Renault

Regularne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]