Komfort termiczny i wytrzymałość – atuty drzwi drewnianych wejściowych

Zamów drzwi drewniane na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-zewnetrzne-drewniane/.

Drzwi wejściowe spełniają sporo funkcji – strzegą przed włamaniem się złodziei, chronią mieszkanie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i izolują od zgiełku docierającego z ulicy. Kiedy zamówić drzwi dwuskrzydłowe? Dlaczego warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne nie ulegają wykrzywieniu

Zakup drzwi zewnętrznych to jeden z najistotniejszych wybór, jaki musi dokonać każdy właściciel mieszkania. Drewniane drzwi zewnętrzne z uwagi na swoją wytrzymałość oraz parametry techniczne już od dawna cieszą się dużym uznaniem. Naturalny materiał doskonale się prezentuje i można go wykończyć na sporo sposobów. Prawidłowo zbudowane drewniane drzwi wejściowe charakteryzują się energooszczędnością i posiadają niski współczynnik przenikania ciepła, co sprawia, że opłaty za ogrzewanie są o wiele niższe, a mimo tego w mieszkaniu panuje komfort cieplny. Kupując drzwi do domu warto wziąć pod uwagę modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Wyjątkowym popytem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoich parametrów – nie wypaczają się i ciężko je uszkodzić, toteż świetnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane są zaopatrzone w uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są drzwi wejściowe dwuskrzydłowe?

W sprzedaży znajdziemy także drzwi drewniane na wymiar, które są polecane w razie posiadania nietypowych otworów drzwiowych. Natomiast dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne to oferta dla inwestorów, którym zależy na nieprzeciętnym designie. Jeżeli szukamy dwuskrzydłowych drzwi drewnianych na wymiar, warto zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które wykonuje indywidualne wzory na zamówienie, a jednocześnie gwarantuje kilkuletnią gwarancję na swoje wyroby. W drzwi drewniane można wstawić wspaniale wyglądające szyby, np. ornamentowe. Zamawiający mogą również wybierać spośród rozmaitych rodzajów szyldów. Prócz zalet estetycznych, trzeba też zauważyć inne cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Coraz częściej wyposażone są one w systemy antywyważeniowe, w związku z tym są trudne do wyłamania. Gwarantuje to domownikom właściwe bezpieczeństwo. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne są wyposażone też wielopunktowy zamek listwowy, a nabywca może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. W toku produkcji nowoczesnych drewnianych drzwi wejściowych stosuje się najwyższej jakości środki impregnujące, które chronią ich powierzchnię przed niekorzystnym wpływem czynników atmosferycznych.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]