Rodzaje kontenerów budowlanych

Kup kontenery na gruz na https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć wykorzystywane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]