Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Dowiedz się, gdzie zamówić słój z kranem.

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego można je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, iż świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest świetną ozdobą stołu, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, kompotów i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]