Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie sprawdź https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesny sprzęt używany przez operatorów telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych telewizorów. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – pozwala na transmisję kanałem zwrotnym

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają najczęściej w zakresie 30 Hz – 6 MHz. Doskonale filtrują rozmaite nieprawidłowości emitowane na przykład przez internet LTE i pozwalają na odtwarzanie treści multimedialnych. Z reguły zlokalizowane są w blokach, gdzie znajdują się klienci. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez większych ograniczeń. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa wzmacniacza przystępna. Moduły te wyróżniają się optymalnym poziomem wyjściowym – w granicach 123dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – elementy regulowane i moduły WHX-923

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to za pomocą modułów WHX-823 lub modułów WHX-923. Wzmacniacze mają także wbudowane zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co powoduje, że są wyjątkowo praktyczne. Niektóre z nich wyposażono w specjalny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i gwarantują widzom znakomitą siłę sygnału w domowych odbiornikach telewizyjnych. Niezaprzeczalną zaletą jest także niski poziom mocy ok. <5,5W.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]