Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Poznaj ofertę dostawcy przekładni falowych na https://bit.ly/2QdTdah.

Powszechne zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), wystawieniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]