instalacje teletechniczne, infrastruktura sieci

Zaawansowane instalacje teletechniczne

Instalacje teletechniczne sieci kablowych to potężna infrastruktura posiadająca wiele różnych urządzeń – od elementarnych po bardzo skomplikowane. W naszym kraju funkcjonują profesjonalne firmy, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – wzmacniacze masztowe i wzmacniacze kaskadowe

Instalacje teletechniczne to urządzenia jak m. in.: anteny , LNB – konwertery SAT, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. W sprzedaży znaleźć można także wzmacniacze magistralne, kable telekomunikacyjne, transmodulatory i odbiorniki optyczne. Moduły tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w obiektach publicznych i wieżowcach. Podmioty funkcjonujące na rynku zajmują się natomiast na przykład projektowaniem instalacji i wytwarzaniem poszczególnych modułów. Instalacje teletechniczne wymagają najlepszych komponentów i fachowego montażu – stąd niezastąpiona jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – najlepsze urządzenia

Kluczowe jest też, żeby sieci kablowe spełniały kryteria Rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne fachowych przedsiębiorstw, które zagwarantują właściwe rozwiązania oraz zaproponują najlepsze urządzenia dostosowane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują też konserwacji, a więc niezwykle ważna jest opieka producenta. Korzystają z niej najczęściej inwestorzy budowlani.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]