Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Na tej stronie znajdziesz najnowszą ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I chociaż w sieci znajdziemy niemal wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Pośród nich jest biżuteria.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno srebrnej broszki, łańcuszka bądź pierścionka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy pragniemy kupić pierścionek czy też obrączki, mamy możliwość nałożyć biżuterię i sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli zaś wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego obwodu lub zrobi nowy. Następnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej porady złotnika. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, chrztu czy urodzin.

Jakie usługi oferuje oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, jubiler szybko i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy rozmiar palca, jubiler przerobi obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku gratulacje, datę, podziękowania albo inny istotny dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś niepowtarzalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek albo pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce trzymamy niekompletną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]