Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Jeśli chcesz kupić kolczyki z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.cyrkonie.com.pl.

Kolczyki z cyrkoniami to idealny podarunek dla wytwornej Polki. Te przepiękne wyroby idealnie współgrają z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – szlachetna imitacja diamentu

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące znakomite właściwości estetyczne. Połyskują w słońcu szlachetnym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz pozbawione jakiegokolwiek zabarwienia. Ich kształt doskonale imituje drogocenne brylanty, używane są więc jako detal biżuteryjny. Na rynku dostaniemy też wielobarwne odmiany cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich komponentów można uzyskać poniższe zabarwienia: szafirowy, pomarańczowy, seledynowy, orzechowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Najpiękniejsze kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko stosuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te mieniące się dodatki są zahartowane i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, kolii, jak również zawieszek. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny asortyment oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych wariantach i niskich cenach. Wystarczy parę kliknięć i możemy mieć upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często zamawiają klasyczne kolczyki, chociaż popularne są też te różnorodnie dekorowane.