Wisiorki srebrne

Zobacz, gdzie kupić wisiorek.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort kupowania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek możesz mieć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może dodać wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łzy, rąbu itp.), albo też imitujące zwierzęta, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]