Wybierz najpiękniejsze srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki srebrne? Wejdź na www.srebrnekolczyki.pl.

Jednymi z najczęściej nabywanych przez Polki elementów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym leży sekret, że są tak rozchwytywane, a także gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najczęściej kupowane są lekkie sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie często kupowane są długie dodatki, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku biżuterii z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką oksydowania, więc kupując je popatrzmy na próbę oraz technikę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, należy dobrze je pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź. Należy wycierać je co jakiś czas suchą szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne balsamy czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie stosujmy natomiast anachronicznych technik pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno podrażniają miękką fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy online to niebywała wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane Polki.