Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Nie zwlekaj! Sprawdź aktualną ofertę kursu digital paintingu w dobrej cenie.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają funkcje programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, reklamą i filmem.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]