Kurs rysunku architektonicznego – kto powinien się zapisać?

Na domin-krakow.pl uzyskasz więcej informacji o rysunku architektonicznym.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo czynników – głównie fakt, że są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po uzyskaniu dyplomu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Lekcje trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale też wskazówki zawodowców pomagające przygotować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]