Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer w salonach piękności? Doskonale trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery dodaje się np. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, by pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Możemy też pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności lub lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]