Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Na tej stronie otrzymasz rzetelną pomoc profesjonalistów w zakresie sporządzania panoram sferycznych wnętrza firmy.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania wnętrz lokali usługowych czy przedsiębiorstw. Z reguły widzimy je przeglądając Google Street View lub wizytówki Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej marki? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne obracanie fotografii wywołuje wrażenie realnego przebywania w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyną różnicą w porównaniu do tradycyjnych zdjęć cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a potem obrócenia go w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swój biznes na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to świetny sposób na wyróżnianie własnego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu gastronomicznego, biura albo hostelu. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca oraz pozwala szczegółowo zapoznać się z oglądanym miejscem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na znacznie wyższe prawdopodobieństwo, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy czy też nakłonić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Przygotowanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Wykonanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, chociaż teoretycznie jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednakże do celów biznesowych warto zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości fotografii, które w dodatku będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest także kosztowna czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów polecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google i zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]