Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Pozycjonowanie stron Kraków - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz prostota wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda marka pragnie teraz być zauważalną w sieci. Naturalnie, samo założenie strony www nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Wiele małych przedsiębiorstw, które działają wyłącznie w określonym województwie czy też wręcz w jednej miejscowości, np. w Bydgoszczy albo w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla małych podmiotów

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, czyli mających w składzie nazwę jakiejś miejscowości, np. “wizażystka kraków”, “sklep sportowy kraków” lub “restauracja japońska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, rezydującym w konkretnym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, założenie oraz optymalizację wizytówki GMF czy pozyskiwanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i tworzenia stron www od blisko 15 lat. Przez te lata gruntownie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a przy użyciu autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]