W czym może pomóc zewnętrzna agencja reklamowa?

Dowiedz się więcej o ofercie agencji reklamowej Kraków na k-myk.pl.

Działania marketingowe powinny stanowić ważny element budowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa bez względu na to czy zajmujemy się sprzedażą, świadczeniem usług czy produkcją. Spółki oraz większe przedsiębiorstwa stać na stworzenie i opłacanie swoich oddziałów ds. marketingu, tymczasem małe firmy, które z rzadka prowadzą akcje promocyjne, z reguły korzystają ze pomocy zewnętrznych agencji reklamowych.

Agencja marketingowa gwarantuje kompleksowe usługi

Agencja reklamowa to zespół kreatywnych ludzi z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem kwalifikacji pomocnych w marketingu. Dzięki współpracy z profesjonalistami wspaniale orientującymi się zarówno w sferze kampanii marketingowych w internecie (animacje i klipy viralowe, prowadzenie kont social media), tradycyjnych mediów, jak i grafiki użytkowej (również DTP), agencja reklamowa gwarantuje klientom całościową obsługę. Nowe marki mogą zlecić stworzenie pełnej identyfikacji wizualnej razem z księgą logotypu i wzorami akcydensów (wizytówki, papier firmowy czy koperty), a te które posiadają już własne logo mogą być pewne, że będzie ono prawidłowo zastosowane podczas tworzenia materiałów promocyjnych – billboardów, ulotek, plakatów lub stoisk targowych. Agencja reklamowa przygotuje również przyciągające, unikalne artykuły na stronę internetową zamawiającego oraz zaplanuje schemat interakcji z odbiorcami poprzez modne portale, jak Instagram, Facebook i Twitter.

Kiedy warto rozważyć współpracę z agencją reklamową?

Oferta agencji reklamowej adresowana jest głównie do firm, które nie posiadają swojego działu promocji. Nie jest to jednak, iż to jedyny model współpracy. Działanie agencji w wielu przypadkach polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w firmie działowi zajmującemu się promocją. Jeśli więc nie ma on doświadczenia w przygotowaniu targów, spotkań z klientami czy konferencji wymagających na ogół wielopoziomowego planowania, te zadania można zlecić agencji reklamowej. Może ona także posłużyć za narzędzie wspomagające tworzenie zżytego ze sobą i niezawodnego zespołu pracowników – należy zlecić jej zaplanowanie wyjazdu integracyjnego lub przygotowanie planu szkoleń. Na rynku funkcjonują tysiące agencji reklamowych, warto jednakże nawiązywać współpracę z tymi, które zapewniają dostęp do szerokiego zespołu kompetentnych profesjonalistów. Umożliwi to zlecenie wszelkich działań reklamowych jednej agencjii w rezultacie – większy nadzór nad wizerunkiem firmy i integralnością kampanii.

Dane teleadresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]