Wirtualny spacer a promocja firmy w Mapach Google

Skieruj się tu, jeżeli potrzebujesz więcej informacji o firmie w Mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z najistotniejszych punktów reklamy marki w internecie. Z jej pomocą jesteśmy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje fenomenalna metoda, żeby pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Dlaczego warto w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy w niniejszym artykule.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej miejscowości. Od tego momentu jesteśmy oznaczeni na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy szukają konkretnych marek, usług lub firm. Niemniej jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencję i zdobyć klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba zrealizować kilka kolejnych kroków, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należeć do nich będzie dodanie w wizytówce GMF stosownej prezentacji firmy, umieszczenie estetycznych fotografii, wszystkich aktualnych informacji oraz adresu www naszej strony internetowej. Jest również inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się na tle wielu marek, bowiem nadal niewiele firm ją używa. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale prezentujący nasz lokal lub biuro. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i rozglądać się po pomieszczeniach. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. mobilnych czy też w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niewiele przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele zalet i jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość obejrzenia naszej firmy, hotelu czy gabinetu medycznego, częściej dadzą się przekonać do skorzystania z naszej oferty. Raz wydane środki na wykonanie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]