Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ poznasz pełną ofertę wypraw.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem, który docenia bezpieczne i świetnie przygotowane eskapady kierowane przez kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak firm, jak i osób prywatnych, które preferują czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Aby partycypować w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o dużej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie pragnień oraz sprawdzenie się w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają na wylot specyfikę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]