Oferta polskiego producenta oświetlenia dla automotive i mobility

Chcesz kupić oświetlenie do autobusów? Kliknij tu.

Szczególnie ważnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Niewłaściwe ustawienie świateł lub zaniedbanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie stać się przyczyną niebezpiecznej sytuacji na drodze, co nierzadko kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej klasy oświetlenia jest istotne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z rodzimych producentów wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy dowolny typ oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp przednich, bocznych i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry dostarcza także LEDowe reflektory robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach atmosferycznych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła naturalnego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które wykorzystywane są między innymi przez kierujących pojazdami off-road, specjalnymi czy agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez wybrane służby światła niebieskie oraz białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają jakość życia zawodowych kierowców spędzających sporo dni w podróży. A to jedynie część produktów spółki OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia do autobusów

Kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż zwyczajnym producentem oświetlenia do autobusów. To wykwalifikowana grupa ekspertów gotowa urzeczywistnić zamysł zamawiającego, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację produktu. OE Industry świadczy również wsparcie posprzedażowe. Wskutek silnego naciskowi na kompleksowe testowanie nowych produktów, szczegółowych analiz oczekiwań swoich kontrahentów oraz budowania wykwalifikowanego zespołu specjalistów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane teleadresowe:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]