Co daje wynajem szalunków?

Wypożyczalnia szalunków - aktualną ofertę poznasz na https://abcszalunki.pl/wynajem/.

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest beton – najczęściej przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, jednak łatwo zaobserwować także wersje zrobione z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Pozostałymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe mają własne szalunki. Kiedy będą niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla firm często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeśli jednak wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej firmy, warto rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich zakup. Warto wspomnieć również o wygodzie, ponieważ trzymanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę istotna okaże się również obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się termin startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wątpliwości warto zaś skorzystać z internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnej firmy piszą dotychczasowi kontrahenci.

Dane teleadresowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]