Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Producent blach dachowych - z pełną ofertą zapoznasz się na www.regamet.pl.

Zakładane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Liczne atuty tych drugich przyczyniły się do tego, że są one najlepszą opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla inwestorów.

Łatwa instalacja i możliwość dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki zdobywają rynek budowlany z kilku przyczyn. Przede wszystkim są zdecydowanie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża konstrukcję dachui zarazem ułatwia przewóz i wyładunek tych modułów. Konstrukcja profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich instalacja jest nie tylko łatwa, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich perfekcyjne rozstawienie zabiera przeważnie znacznie więcej godzin. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do praktycznie dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe sprawdzą się świetnie zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, głównie dlatego, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia także większa szczelność. Oprócz tego łatwo je doczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku bardziej opornych zabrudzeń np. preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – szeroki asortyment blachodachówek i pokryć dachowych

Żeby nabyć nowoczesne pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od 3 dziesięcioleci działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment blach trapezowych, blachodachówek oraz paneli dachowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach producenta, działających w obrębie czterech województw Polski południowo-wschodniej: świętokrzyskiego, podkarpackiego, lubelskiego oraz małopolskiego. Chlubą REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się podwyższoną odpornością na korozję, powstawanie rys, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, stąd prócz swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (m.in. obróbki blacharskie czy okna dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących producentów.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08