Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Producenci okien drewnianych - dowiedzcie się co mogą wam zaproponować.

Klasyczne okna drewniane są niebywale szykowne i wytrzymałe. Pasują do każdej budowli – od starych budynków po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co decyduje o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – okna niezwykle efektownie

Okna drewniane dają brak strat ciepła, ponieważ projektowane są z użyciem zaawansowanych metod. Producenci okien drewnianych dodatkowo je gruntują, a pielęgnowanie jest banalnie proste. Okna drewniane zapewniają znakomite efekty estetyczne, posiadają opływowe profile, eleganckie okucia. Mogą być zrobione zarówno z drewna rodzimego – np. sosny, jak i gatunków zagranicznych (meranti). Tradycyjne materiały w połączeniu z teraźniejszymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – ramy można samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system szyb zespolonych, zapewnia bezpieczeństwo oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez długi czas, ponieważ można poddawać je zabiegom pielęgnacyjnym. Musimy też dodać, że producent okien drewnianych wytwarza również estetyczne schody, doskonałe do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako element naturalny jest zupełnie ekologiczny, zdaje egzamin przy rekonstrukcji zabytków. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w szlachetne, solidne i estetyczne elementy drewniane.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]