wynajem apartamentów Zakopane

Apartamenty w Zakopanem na wynajem – co oferują i jak ich szukać

Zakopane to jedno z najczęściej odwiedzanych miastturystycznych w Polsce. Jakie atrakcje czekają tam na zwiedzających? Jakimi zaleceniami warto się kierować postanawiając o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – zaplecze noclegowe oraz najpopularniejsze atrakcje

Zlokalizowane w pobliżu Tatr Zakopane przyciąga zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Coś dla siebie znajdą tu rozmaite grupy przybyszów – Ci zainteresowani skorzystaniem z tras narciarskich, pasjonaci wędrówek po górach, a także imprez sportowych. Na zlokalizowanej w Zakopanem naturalnej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, przeprowadzane są zawody, w czasie których współzawodniczą sportowcy z całego świata. Przyjezdni mogą też skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” czy też wyruszyć jednym z pieszych szlaków – np. na Kasprowy Wierch, przez Dolinę Małej Łąki bądź wokół Doliny Chochołowskiej. Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Należałoby na początku sprawdzić, jakie udogodnienia proponuje wybrany punkt noclegowy, a także czy dysponuje atrakcjami dla najmłodszych, np. placem zabaw. Niezwykle istotna jest również lokalizacja – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w pobliżu szlaków turystycznych czyw centrum miasta, jak i noclegi z dala od zatłoczonych miejsc.

Użyj wyszukiwarki, aby wyszukać luksusowe apartamenty w Zakopanem

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie obszerna – na miejscu dostępnych jest wiele noclegów, które sprostają wymaganiom niebywale wybrednych przyjezdnych. Do wyboru są m.in. domy, apartamenty (także typu studio) czy rezydencje. Na przyjezdnych czekają rozmaite udogodnienia, dzięki którym pobyt w Zakopanem jest niewymownie luksusowy – niektóre domki posiadają kominek, oferują dostęp do SPA, a także gwarantują najemcom podstawowe urządzenia AGD (chłodziarkę, pralkę, żelazko) oraz RTV (kablówkę, radio). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domy ułatwiają odprężenie się po intensywnie spędzonym dniu na szlaku. Decydując się na wynajem apartamentów trzeba też sprawdzić, czy wybrana kwatera posiada miejsca parkingowe, a także – jeśli mamy zamiar zabrać ze sobą psa – czy można zamieszkać tam z domowym zwierzątkiem. Ogromny wachlarz ofert udostępniają portale internetowe pozwalające na dzielenie ogłoszeń zgodnie z różnorodnymi kryteriami. Z wykorzystaniem łatwej w obsłudze wyszukiwarki błyskawicznie można znaleźć apartament bądź dom dostępny w interesującym nas okresie, który gwarantuje miejsce parkingowe, ma widok na góry i miejsce zabaw dla dzieci.

Dane teleadresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]