Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

Więcej szczegółów o cateringu dla firm na https://lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Rozmowy biznesowe, konferencja bądź szkolenie – każda większa firma na pewno pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji takiego wydarzenia. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie posiłków i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na planowanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko skonsumować

Kursy oraz sympozja biznesowe to eventy, które przeważnie trwają po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci dostają szczegółowy program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są średnio dwie kwadransowe przerwy, w trakcie których nie da się zjeść pełnego obiadu w okolicznej restauracji. Stąd tak istotne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą szybko spożyć podczas przerwy, a jeśli organizator pozwoli, również zanieść na salę, w której trwa wykład. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, jak również z małymi przekąskami, które można skonsumować bez ryzyka ubrudzenia rąk i koszuli. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – powierz to firmie świadczącej usługę cateringu firmowego

Przerwy kawowe są bardzo potrzebne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach głębokiego skupienia. Ponadto jest to także szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie zagadnień roztrząsanych na szkoleniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać świetnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych konferencji bądź płatnych warsztatów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, jedząc zakupione po drodze w sklepie bądź przyniesione z domu kanapki. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]