tworzenie sklepów internetowych, sklep woocommerce

Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Planujesz założyć sklep online? Jeśli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że szybko pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma sporo zalet. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudności spersonalizować z użyciem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na pozyskanie przyzwoitych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi odbiorców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek podnosi się też elastyczność sklepu. Bez trudu można w nim założyć bramki płatności i udostępnić użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy danych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) i zespolenia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonalistom

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, właściwą semantykę kodu sklepu oraz użycie jedynie przetestowanych, potrzebnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści utworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o akcjach promocyjnych oraz nowościach albo zamieszczać rozmaite porady i omówienia sprzedawanych w sklepie towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]