sala na urodziny kraków

Lokal na 18-tkę – jak wybrać najlepszą salę?

Zwykle z okazji różnych rocznic, urodzin czy imienin nie organizujemy żadnych przyjęć ze znajomymi oraz rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których należyte obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie ukończenie 18 lat życia, innymi słowy – “osiemnastka”.

Wynająć lokal na 18 urodziny czy zorganizować przyjęcie w mieszkaniu?

Wraz z nadejściem pełnoletności zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem głosować w wyborach, nabywać i spożywać napoje alkoholowe, może założyć firmę oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Lecz zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych zagadnieniach – dla młodzieży najważniejsza jest sposobność urządzenia pamiętnej imprezy z kolegami. Alternatywą jest poniekąd kolejna „domówka”, ale czy zabawa w domu będzie się wiele różnić od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Częstokroć grupa znajomych postanawia zorganizować wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga wynajęcia odpowiednio pojemnego lokalu, ale przy tym pozwala na zredukowanie jednostkowych wydatków. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skup się na salach oferujących obszerną przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), a także na lokalach, które kooperują z doświadczonym dostawcą cateringu, który przygotuje najlepsze dania imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z opcją skorzystania z ogrodu – latem można rozłożyć w nim duży namiot i zorganizować grill.

O co jeszcze musisz zadbać organizując 18 urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to zabawa, na której młodzi dorośli nie stronią od napojów wyskokowych. Polecamy z tej przyczyny koniecznie zatroszczyć się o to, żeby niepełnoletni, a takich może nie brakować wśród obecnych, nie miały dostępu do napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali też jest bardzo ważny, by goście całkowicie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Wypada zatem zdecydować się na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian według podanych wytycznych oraz dobrze rozlokuje stoliki z napojami oraz przekąskami.

Gdy już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej doskonale sprawdza się menu finger food, bazujące na drobnych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów oraz finansów klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]