parking przy lotnisku w krakowie

Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Komfort, szybkość oraz możliwość trafienia także w bardzo oddalone miasta naszego globu – to największe plusy lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zdobyły niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne zagadnienia związane z przyjazdem na lotnisko prywatnym autem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest bezpieczny

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, by do lotniska dotrzeć prywatnym autem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę pojazdu, zatem w czasie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość telefonicznej rezerwacji, dzięki której nie musimy martwić się, że po dotarciu na miejsce nie będziemy mieli gdzie postawić auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja pomocy pracowników

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy portu lotniczego możemy liczyć również na spore ułatwienia, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Ponadto podróżni mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w wielu sytuacjach, jak np. rozładowanie akumulatora albo ubytek powietrza w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]