Nie stresuj się weselem – zamów usługę cateringu weselnego

Catering na wesele Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Spotkania okolicznościowe, które są zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, takie jak chrzty, wesela bądź komunie, od dawna przestały być organizowane w domu zaledwie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Obecnie są to przyjęcia, na których pojawia się często ponad sto osób. Jasne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować menu, a następnie przyrządzać oraz dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering weselny?

Organizacja przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na ustalanie listy gości, wybór dekoracji sali, wysyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To też konieczność zamówienia stosownej ilości napojów oraz zakąsek serwowanych w czasie imprezy, a co istotne – przygotowanie ciepłych dań, które oczarują gości i zgromadzą ich przy stole. Obiad na imprezie weselnej powinien mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni wszak oczekują tego, aby stoły były pięknie udekorowane i poprawnie nakryte, dania były wyśmienite i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również by obsługa profesjonalnie donosiła biesiadnikom następne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, szefów kuchni i managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się pod gołym niebem.

Catering na wesela – potrawy dopasowane do estetyki przyjęcia

Wesela rządzą się swoimi normami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale również i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe z reguły mają przygotowane wstępnie menu oferowanych dań głównych, trunków i zakąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację kontaktując się z jej reprezentantem. Zamawiający ma więc możliwość sam złożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Trzeba jednak zaakcentować, że firmy oferujące usługę cateringu weselnego są również otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie klienta podejmują się przyrządzenia indywidualnych kompozycji potraw.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]