Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Szukasz dobrej oferty wesela w Krakowie i okolicach? Nie czekaj! Kliknij w to miejsce.

Ślub i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych i sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla znacznej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – jakie czynniki warto wziąć pod uwagę?

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy musi uwzględnić parę istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość uczestników zabawy, żeby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie uciążliwy. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża sieć hoteli. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, przygotowanie menu i udekorowanie stołów. Te czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, zatem warto szukać takich domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji zabawy weselnej.

A może przyjęcie weselne w pałacu?

Narzeczeni z małopolski, przede wszystkim z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować przyjęcie ślubne w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery sale zdolne podjąć ponad stu osób. Wesele może zostać urządzone również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez mała 350 zaproszonych. Zaletą Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest raptem 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]