Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Balice parking. Więcej szczegółów na pandaparking.pl.

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, ale to generuje problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twój samochód pod opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta podlegają ubezpieczeniu w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]