Planujesz ważne przyjęcie? Odpowiednia sala i catering to podstawa

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą przyjęcia w ogrodzie? Nie wahaj się! Wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zazwyczaj naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to także przyjęcia z okazji osiągnięcia pełnoletności, ceremonie chrztu czy komunie. Kiedy lista gości jest bardzo długa, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku pozostaje nam zamówić stosowną do okazji salę.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – na co zwrócić uwagę?

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. osiemnastka lub imieniny, , na której bawić się będą głównie dorośli, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których znaczną część uczestników stanowią młodsze dzieci, jak ceremonie chrztu albo komunie, poleca się wyprawić w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie zmęczą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski podawane uczestnikom też powinny być dobrane do charakteru imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Sala na przyjęcie w Małopolsce

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednak niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w nieomal dworskim duchu odbywają się tu chrzciny, komunie oraz – oczywiście – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do stu trzydziestu osób. A gdy zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści aż trzystu gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, poprzez ułożenie oraz dekorację stolików, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]