Profesjonalna opieka nad grobem

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie opiekę nad grobami Kraków.

Wygląd pomników naszych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Szczególne problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na podobną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż ławek albo doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – kiedy wybieramy jedynie pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak zależy nam, by firma czyściła nagrobek regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 PLN co dwanaście miesięcy. Należy też zauważyć, iż koszty zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]