Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Zajrzyj tu jeśli interesuje Cię Kraków architekt.

Biuro architektoniczne świadczy szerokie spektrum usług – spełnia marzenia klientów prywatnych, którzy chcą zamieszkać w komfortowym i ustawnym domku, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt obiektu, a później aktywnie dogląda postępu robót, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację budynku albo występuje z propozycją aranżacji już gotowych rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro architektoniczne?

Szukasz nieszablonowych, pomysłowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle wielu budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a przy tym nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające aktualne trendy architektoniczne.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

W naszym portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi mieszkania na wynajem, żłobki, budynki rekreacyjne czy biura. Organizacja przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektów może również przygotować plan funkcjonalnych i obszernych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]