Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Jeśli potrzebujesz więcej informacji dotyczących tworzenia projektów wnętrz Kraków, zajrzyj na joannaklusak.com/oferta/.

To, jak prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Należy zatem zadbać o to, by wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt zapewnia też pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]