Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Pragniesz poznać więcej informacji o aktualizacji wtyczek? Skieruj się na https://bit.ly/31HFagl.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilkunastu lat stał się nadzwyczaj popularnym CMS-em. Ponieważ bez trudu można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest całkiem szybki, używa się go obecnie do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa powodem nieprzyjemnych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i pomocną usługą staje się utrzymanie WordPressa.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ okresowej instalacji najnowszych wersji CMS

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do obowiązującej wersji systemu zarządzania treścią. Nierzadko jednak przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie najnowszych edycji CMS-a czy aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na infekcję przez malware lub ataki hakerskie. Ponadto, pomimo że WordPress jest nadzwyczaj łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi problemami z prawidłowym działaniem sklepu czy strony. Stąd też wymagane jest, by czynność tę wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeśli nie mamy w firmie działu informatycznego, rekomenduje się powierzyć opiekę nad stroną www znawcy.

Do kogo adresowana jest oferta utrzymania WordPressa?

Oferta utrzymania WordPressa to usługa kierowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o sprawne oraz ciągłe funkcjonowanie ich strony oraz ochronę jej baz danych i zasobów. Usługa ta potrzebna jest także freelancerom i blogerom posiadającym prywatne strony www. W podstawowym pakiecie usługi zawarta usuwanie następstw ataków, wykonanie aktualizacji WordPressa i wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W wyższych pakietach oferowane są też wszelkiego typu monitoringi (między innymi zmian zawartości, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]