Nowoczesne meble biurowe to wizytówka Twojej firmy

Producent mebli biurowych Poznań - poznaj bezkonkurencyjną ofertę.

Od lat nie ma już prawa bytu przeświadczenie, że jedynym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Obecnie planując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy w prywatnym home office dążymy do tego, by meble jakie w nim postawimy wyróżniały się dodatkowo miłym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszelkie te warunki znajdują się w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od przeszło czterdziestu lat produkuje najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe – wyższa wydajność i lepsze planowanie pracy

Czym cechują się nowoczesne meble biurowe? To meble, które całościowo odpowiadają na potrzeby użytkownika. Umożliwiają one doskonałą organizację zadań stając się częścią efektywnego środowiska pracy. Jednocześnie cechuje je najwyższa jakość, dzięki której nie trzeba ich wymieniać przez wiele lat także przy ich bardzo intensywnej eksploatacji. Taki poziom niezawodności mebli możliwy jest wyłącznie przy utrzymaniu przez producenta wyśrubowanych standardów produkcji, w tym w zastosowaniu jakościowych materiałów, ale równie ważną rolę pełni tu drobiazgowo przemyślany design każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie ergonomię z pięknem. Wszak mebel stanowiący najważniejszy element przyjaznej przestrzeni biura musi dawać możliwość dopasowania go do różnorodnych stylów pracy użytkowników, lecz nie może przy tym niszczyć estetyki otoczenia. W biurze codziennie pozostaje się przez 8 godzin, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym większa jest wydajność jego pracy. Ponad to, to jak wygląda jest właściwie wizytówką firmy, która dużo może o niej powiedzieć przyszłemu klientowi na długo przed podjęciem decyzji o kooperacji.

Polski producent mebli biurowych – nie tylko biurka, regały i stoły

Poznańska spółka BALMA w swojej ofercie mebli ma praktycznie rzecz biorąc wszystko co konieczne do aranżacji biura. Pomijając typowe wyposażenie jak biurka, szafy i stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także taborety czy hokery z tapicerowanymi siedziskami, lady recepcyjne, ścianki i parawany dzielące przestrzeń pracy na mniejsze sektory, jak również kwietniki pasujące do estetyki biura. Istotną częścią oferty spółki BALMA są praktyczne biurka i stoły z możliwością dostosowania wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik błyskawicznie może zmienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, co w rezultacie obniża ryzyko uciążliwego ból dolnej części pleców.

Dane teleadresowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]