Leczenie schorzeń narządu ruchu – urządzenia do fali uderzeniowej

Po więcej szczegółów o fala uderzeniowa aparat kliknij tu.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Kiedy jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w rehabilitacji, medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, dzięki czemu terapia zapewnia wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się m.in. w przypadku chorób powiązanych z narządami ruchu, jak kolano skoczka, bóle kręgosłupa, tzw. łokieć tenisisty czy bóle nadgarstka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka skuteczność

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Współczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co pozwala na zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Dane teleadresowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]